0911849249

Splňte si vaše sny s Oriflame

Prečítajte si, čo všetko prináša pracovná priležitosť s Oriflame

Príjem a kariéra

Extra príjem, práca z domu alebo kariéra na plný úväzok? Vy sa rozhodnete. Zarábajte viac ako 20% v províziách na vašom predaji a získajte aj ďalšie odmeny rozširovaním vašej skupiny a predajom.

Poradenstvo

Jednou z výhod konzultanta spoločnosti Oriflame je možnosť stretnúť sa, vytvoriť si priateľstvá s ľuďmi, ktorí zdieľajú váš záujem o krásu, osobný rozvoj a vymieňať si rady a skúsenosti.

Cestujte a zabávajte sa

Staňte sa poradkyňou krásy Oriflame a získajte šancu cestovať do exotických destinácií hneď niekoľkokrát za rok, kde sa zúčastnite medzinárodných konferencií, na ktorých oceníme vaše úspechy.

Príjem a kariéra

Už viac ako 50 rokov Oriflame pomáha ľuďom, aby zmenili svoj život tým, že odporúčajú a predávajú vysokokvalitné kozmetické výrobky inšpirované prírodou a poháňané švédskou vedou. Oriflame je najväčšia kozmetická spoločnosť v Európe, ktorá predáva priamo s globálnou komunitou viac ako 3 miliónov nezávislých kozmetických poradkýň v spoločenstve po celom svete.

Rozvíjajte biznis s Oriflame a staňte sa manažérkou/manažérom už po niekoľkých kampaniach.

Výhody pre manažéra:

Pozvánka na manažérske školenie

Ocenenie za dosiahnutie manažérskeho titulu na lokálnych aj zahraničných podujatiach

Pozvánka na Biznis fórum na Slovensku s účasťou ZADARMO

Skvelé darčeky a podporné materiály

Podpora počas prvých kampaní

Brožúry a katalógy

Bonusové body (BB): Každému výrobku, ktorý sa predáva, je pridelený určitý počet bonusových bodov. Bonusové body sa vypočítajú ako Hodnota nákupu/0,58 €.

Kampaňová zľava z obratu: Je zľava (4-24 %), ktorú zarobíte na vašom osobnom predaji a predaji vašich poradcov.

Manažérska pozícia už po niekoľkých kampaniach

Čas pre dosiahnutie pozície:

4% → 2 kampane

8% → 4 kampane

12% → 7 kampaní

Poradenstvo a skúsenosti

Moje meno je Ivana Pohorelská a pracujem v Oriflame už viac ako 20 rokov. Za túto dobu som získala množstvo skúsenosti s Oriflame produktami a takisto viem, ako si s Oriflame úspešne budovať kariéru.

Pred 16 rokmi som sa stala Oriflame Direktorkou, čo je významný krok na ceste v úspechu.

Úspešne som pokračovala a vybudovala som 3 Direktorky, čo pre mňa znamenalo titul Senior Gold Direktor.

Aj naďalej pracujem s tímom a hľadám ďalšie nové ženy – mužov, ktorí majú odvahu a chuť zmeniť nielen svoj život, ale aj život svojich blízkych.

Viac o mne a mojej kariére v Oriflame.

Poradenstvo a skúsenosti

Moje meno je Ivana Pohorelská a pracujem v Oriflame už viac ako 20 rokov. Za túto dobu som získala množstvo skúsenosti s Oriflame produktami a takisto viem, ako si s Oriflame úspešne budovať kariéru.

Pred 16 rokmi som sa stala Oriflame Direktorkou, čo je významný krok na ceste v úspechu.

Úspešne som pokračovala a vybudovala som 3 Direktorky, čo pre mňa znamenalo titul Senior Gold Direktor.

Aj naďalej pracujem s tímom a hľadám ďalšie nové ženy – mužov, ktorí majú odvahu a chuť zmeniť nielen svoj život, ale aj život svojich blízkych.

Viac o mne a mojej kariére v Oriflame.

Cestujte a zabávajte sa

Extra peniaze, ktoré sa vždy hodia alebo rozvíjanie vašej kariéry na plný úväzok: vy sa rozhodujete, ako vám Oriflame pomôže dosiahnuť vaše ciele a splniť si sny. Môžete sa pripojiť k nám a začať zarábať peniaze ešte dnes. Máte úplnú kontrolu a slobodu nad vašimi odpracovanými hodinami a odmenami, ktoré dostanete. Skrátka – vy ste tu šéf! Rozhodnete sa, ako alebo kedy chcete pracovať. Oriflame vám pomôže žiť a pracovať podľa vašich vlastných podmienok.

Nepotrebujete ani žiadne predchádzajúce skúsenosti – budeme s vami, aby sme vám pomohli na tejto ceste a navyše, väčšina školení a podpory je úplne zadarmo. Investujte toľko, koľko chcete a získate príležitosť na rast.

Často kladené otázky

Ako sa môžem pripojiť?

Členstvo v Oriflame je možné získať jednoducho, stačí ma kontaktovať.

Ivana Pohorelská
0911 849 249

Aké je to byť poradcom spoločnosti Oriflame?

Keď sa stanete poradcom spoločnosti Oriflame, môžete si vybrať či chcete len šetriť peniaze na kúpe produktov pre seba a svoju rodiny alebo si chcete predájom zarábať peniaze či budovať svoj vlastný tím a zarábať peniaze z celej skupiny.

Mnoho našich poradcov premenili Oriflame na fantastickú kariéru, a pritom si chceli iba niečo privyrobiť popri ich zamestnaní. Dnes je Oriflame ich jediná a najdôležitejšia práca. Čokoľvek z toho vám vyhovuje, pridajte sa k Oriflame a my vás budeme sprevádzať na vašej dlhej ceste.

Ako môžem zarábať?

Sú dve možnosti, ako si môžete zarábať v Oriflame. Ako kozmetický poradca si môžete objednávať akékoľvek produkty s minimálne 20 % zľavou, čo sa mimoriadne oplatí. Produkty potom môžete ďalej predávať v katalógových cenách a rozdiel je váš.

Okrem toho môžete pozvať aj ďalších ľudí, aby sa pridali k Oriflame a postupne si tak budovať tím ľudí, ktorí budú ďalej predávať produkty a vy z toho budete mať ďalší zárobok.

Koľko času s tým strávim?
Vy sa rozhodnete, koľko času chcete do práce s Oriflame investovať. Záleží na vás, či by ste si chceli v Oriflame zabezpečiť kariéru alebo si len privyrábať vo vašom voľnom čase. Tým, že sa stanete Oriflame lídrom, budete nezávislý s flexibilným pracovným časom. Svoj čas si môžete rozvrhnúť presne tak, ako vám vyhovuje.
Ako môžem začať?

Ako nový poradca Oriflame môžete získať všetky potrebné informácie prostredníctvom mňa (Ivka Pohorelská) ako vášho Oriflame sponzora. Ukážem vám všetky potrebné nástroje, s ktorými môžete pracovať, predstavím a pomôžem vám získať všetky potrebné informácie, ktoré na začiatok potrebujete.

Na začiatok si taktiež môžete zakúpiť niekoľko užitočných produktov, ktoré vám pomôžu, ako sú katalógy, vzorky alebo produkty na ukážku, ktoré môžete ukázať ďalším alebo sami vyskúšať, aby ste sa s nimi oboznámili aj vy sami a aby ste lepšie poznali naše portfólio produktov. Váš sponzor si s vami všetko prejde detailnejšie.

Ivana Pohorelská
0911 849 249

Aké sú požiadavky, aby ste sa stali Oriflame poradcom?
Každý je vítaný pridať sa k Oriflame ako poradca. Nech máte akékoľvek zázemie, s nami môžete byť úspešný. Ponúkame totiž jedinečnú príležitosť budovať si vlastný biznis a vašou jedinečnou investíciou je vaše nadšenie a vášeň.

Registrácia do Oriflame

Zaregistrujte sa do Oriflame a nakupujte so zľavou 20%

Registráciou do Oriflame ZÍSKATE ZĽAVU 20%

KATALÓG a vzorky nových vôní zdarma

PRÍSTUP K VÝHODNÝM PONUKÁM LEN PRE ČLENOV

S kozmetikou Oriflame si môžete aj zarobiť

Jednorazovým príspevkom 3€ sa aj Vy stanete súčasťou charitatívneho projektu

Farebné nemocnice (bude Vám naúčtovaný v 1. objednávke)

Máte problém s registráciou?

V prípade, že neviete vykonať registráciu, použite alternatívny kontaktný formulár

© 2021 Ivana Pohorelská - Oriflame Senior Gold Direktor.
www.oriflame-zlava.sk nie je oficiálnou stránkou spoločnosti Oriflame Slovakia. Oficiálnou stránkou Oriflame je www.oriflame.sk